Шалена місія в Майамі

Начало:
05.03.2019
Окончание:
05.04.2019
Место проведения:
ДК "Светлопольский"
Контакты:
0-800-211-504
Мероприятие:
Кино
Зал: Зал №3
Сеансы: з 28.02
Жанр: комедія
Режисер: Рашид Бушареб
Актеры: Омар Сі, Луіс Гусман, Джастін Сміт, Франк Гастамбід, Ерік Ебоні, Біюна, Ісака Савадого, Маймуна Гуйє, Жюлі Фер'є
Производство: Франція
Длительность: 1 год. 51 хв.Офіцер поліції Себастьян Бушар (Омар Сі) живе у невеличкому містечку у Франції. Він би охоче жив та працював тут до віку, але трапляється трагедія, через яку справи ведуть його до Майамі. Тут, посеред вічного літа та моря насолод, йому доведеться боротися з наркоторгівлею. Звісно, з напарником – лейтенантом Рікардо Гарсіа (Луїс Гусман). Більш дратівливого, гарячкуватого та втомленого від роботи дивака годі й шукати. Але ж наркоторгівці самі себе не зловлять.

Кримінальна комедія «Шалена місія в Майамі» знята французом Рашидом Бушаребом, який був тричі номінований на здобуття премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою. Ідея розповісти у фільмі про взаємодію арабського світу зі Сполученими Штатами з’явилася в нього ще в 2011 році. Починаючи з березня 2017 року фільм знімали у Парижі, а згодом у Майамі, штат Флорида та столиці Колумбії Боготі. За своїм стилем комедія нагадує кращі бойовики 80-х, що розповідають про взаємини двох поліцейських.

Посмотрите также