Ральф-разрушитель 2: Інтернетрі

Реклама
Реклама
Начало:
23.11.2018
Окончание:
23.12.2018
Место проведения:
Кинотеатр "Галактика", г. Кременчуг
Контакты:
(067) 534-4-534 , (099) 333-01-82
Мероприятие:
Кино
Зал: Зал №2
Сеансы: с 22.11
Жанр: приключения, анимация
Режиссер: Фил Джонстон, Рич Мур
Актеры: Джон Си Райли, Алан Тьюдик, Сара Сілверман, Джеймс Корден, Джек Макбрайер, Джоди Бенсон, Джейн Линч, Галь Гадот, Тараджи П. Хенсон, Альфред Молина
Производство: США
Продолжительность: 1 час. 40 мин.


Мультфільм «Ральф-руйнівник 2» (2018) – продовженні анімаційного хіта 2012 року про громилу Ральфа – герої комп’ютерної гри, який мешкає в ігровому автоматі «Цукрові гонки». На глядачів чекають нові пригоди чарівного цифрового хлопця. За допомогою wi-fi він разом із напарницею і найкращою подругою, веселоюавтогонщицею Ванілопою фон Кекс, вирушає зі своєї аркадної восьмибітної гри на простори Всесвітньої павутини, щоб здійснювати нові подвиги.

Усе почалося з того, що, ставши популярним персонажем, Ральф вирішив створити власну комп’ютерну гру, у якій він буде головним героєм і встановить свої власні правила. Занурившись у клопоти і мрії, хлопець не помічає, що поряд знаходиться хтось, хто збирається зіпсувати всі його плани. Тепер перед колоритною парочкою головних героїв стоїть важливе завдання – відшукати деталь, яка потрібна для ремонту їхнього рідного ігрового автомата. Під час пошуків Ванілопа і Ральф матимуть змогу переконатися в тому, що інтернет не така вже і безпечна та весела штука, як могло здатися спочатку. Однак вони все одно не забудуть повеселитися. А ще на героїв чекають нові дивовижні знайомства: з модним алгоритмом Так-сссом, диснеївськими принцесами, персонажами з марвелівських коміксів і «Зоряних воєн».


Реклама
Реклама

Посмотрите также