До нашого міста завітав у гості військовослужбовець Олександр Рибалка, у суботу він несподівано зник. Про це у ФБ пише волонтерка Оксана Червоная

Ми з вами живемо в невеликому місті. У Кропивницькому всі знають один одного, або знають когось, хто вас знає.Подивіться, будь ласка, на ці фотографії, можливо, ви бачили цю людину?

Рибалка Олександр Анатолійович, 24.11.1987 р.н., проживає в Запоріжжі, військовослужбовець за контрактом. Майже нікого не знає в нашому місті. Знаходився тут у відпустці, зупинився у своїх знайомих на вул. Короленка (р-н Новомиколаївка).

Пішов з дому, де зупинився, у суботу, 3 листопада. Додому не повернувся, декілька разів телефонував, сказав, що він не в порядку, не міг пояснити, де знаходиться. Телефон його постійно вимкнений.

Заява до поліції написана, встановлено, що телефонував він з району Озерної Балки.

Подивіться, раптом, хтось з вас бачив цю людину? Можливо, дійсно потрапив у біду, бо завжди можна відмахнутися та сказати "запив", "наркоман", "загуляв".

Будемо вдячні за будь-яку інформацію, пишіть в коментарях, в приват, або телефонуйте 102 (поліція). +380660863693 (Тетяна)